کمبیوم نتورک………..Combium network

[av_section min_height=” min_height_px=’500px’ padding=’default’ shadow=’no-border-styling’ bottom_border=’no-border-styling’ bottom_border_diagonal_color=’#333333′ bottom_border_diagonal_direction=’scroll’ bottom_border_style=’scroll’ scroll_down=” custom_arrow_bg=” id=” color=’main_color’ background=’bg_color’ custom_bg=” background_gradient_color1=” background_gradient_color2=” background_gradient_direction=’vertical’ src=” attach=’scroll’ position=’top left’ repeat=’no-repeat’ video=” video_ratio=’16:9′ video_mobile_disabled=” overlay_enable=” overlay_opacity=’0.5′ overlay_color=” overlay_pattern=” overlay_custom_pattern=” av-desktop-hide=” av-medium-hide=” av-small-hide=” av-mini-hide=” av_element_hidden_in_editor=’0′ av_uid=”] [av_textblock size=” font_color=” color=” av-desktop-hide=” av-medium-hide=” av-small-hide=” av-mini-hide=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=”] موتورولا یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های چندملیتی آمریکائی در زمینهٔ ساخت سخت‌افزار، ریزپردازنده، تلفن همراه و سایر وسایل ارتباطی بود که در ژانویه ٢٠١١ بدلیل ورشکستگی به دو شرکت «موتورولا سلوشنز» و «موتورولا موبیلیتی» تقسیم شد.
این شرکت، به غیر از صنایع مخابراتی، در ساخت پردازنده‌های کامپیوتری نیز فعالیت داشت. سری ptp 600 از معروفترین تولیدات این شرکت می‌باشند.

تاریخ تأسیس شرکت به سال ١٩٢٨ بر می‌گردد که Paul V. Galvin در یک کارخانه در ایلینوی شیکاگو سرمایه گذاری کرد. اولین محصول این کارخانه حذف کننده باتری بود که به مصرف کنندگان اجازه استفاده از جریان برق خانگی را در رادیو می‌داد. این در حالی بود که در مدلهای قدیمی تر فقط از باتری‌های خارجی (External) استفاده می‌شد.

شرکت موتورولا در زمینه شبکه wireless با تولید تجهیزات PTP , PTMTP  شهرت فراوانی را بدست آورد و در سال ۲۰۱۱ شرکت   Cambium Newtwork  فروش شرکت موتورولا را ادامه داد و محصول جدیدی به نام ePMP را به بازار ارایه کرد و مورد مقبولیت بسیاری از شرکت های خدمات دهنده اینترنت.VOIP …….قرار گرفت .

کوشش بی‌وقفه در امر بهبود محصولات، Cambium Newtwork را به ابداع متدولوژی شش سیگما رهنمون شد و شرکت توانست یک بیان استاندارد و مشترک جهانی را در سنجش کیفیت به نام خود ثبت کند.  Cambium Newtworkدر بعد منابع انسانی و تدوین استراتژی‌های این حوزه نیز سرآمد است. تجربه Cambium Newtwork نمونه روشنی است که منطق و فرایند توسعه استراتژی قدرتمند منابع انسانی را مبتنی بر مفاهیم و بهترین فعالیتها نشان می دهد.

شرکت کمبیوم نتورک ارائه دهنده تجهیزات حرفه ای وایرلس در باند فرکانسی آزاد و لایسنسدار در سراسر دنیا می باشد.
رادیو Cambium Newtwork دارای قابلیت کارکرد در باندهای آزاد فرکانسی  ۵٫۴ گیگا هرتز و ۵٫۸ گیگا هرتز و ۴٫۹ گیگا هرتز با پهنای باند واقعی تا ۳۰۰ مگابیت و پایداری ۹۹٫۹۹۹ % می باشد .
این تجهیزات قابلیت کارکرد در شرایط مختلف آب و هوایی و محیطی را دارا می باشند .
تجهیزات شرکت Cambium Newtwork می توانند در فواصل بسیار دور ( ۲۰۰ کیلومتر ) حتی به صورت دید غیر مستقیم ( non-line-of-side ) با بیشترین پهنای باند ممکن کار کنند .
انتقال خطوط E1 , T1 از دیگر ویژگی های این تجهیزات می باشد .
این رادیو با مودلاسیون منحصر به فرد خود و انتخاب اتوماتیک کانالها ارتباطی مطمئن و پایدار را در اختیار کاربران قرار می دهد .
شرکت شبکه هزاره وارد کننده اصلی تجهیزات این برند معتبر می باشد . همچنین شرکت شبکه هزاره محصولات Cambium Newtwork را با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش عرضه می نمایید . شایان ذکر است که دپارتمان فنی و مهندسی شرکت شبکه هزاره در پروژه های بسیاری از تجهیزات  این برند استفاده نموده که در تمامی موارد توانسته رضایت خاطر کامل سفارش دهنده را تامین نماید .
                                                                           
                 
                   

     

[/av_textblock] [av_gallery ids=’465,466,467,468,469,470,471,472,473,474,475,476,477,478′ style=’thumbnails’ preview_size=’portfolio’ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb’ thumb_size=’extra_large’ columns=’5′ imagelink=’lightbox’ lazyload=’avia_lazyload’ av_uid=’av-jscz9k0a’ admin_preview_bg=”] [av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-jsczepu0′ admin_preview_bg=”] مدل های , PTP 650 ( 125 , 250 , 450 Mbps ) , PTP 600 ( 150 , 300 Mbps ) , PTP 500 ( 25 , 52 , 105 Mbps) قابل اعتماد ، سریع ، امن و با دوام و راهکاری مناسب در لینک های Backhaul می باشد.

*********************************
برخی از این مزایا عبارتند از :

– پهنای باند پایدار در فواصل طولانی

– استفاده از فرکانس و کانال مجزا برای send , receive

– استفاده از پروتکل Intelligent OFDM

– قابلیت تغییر فرکانس به صورت اتوماتیک ( Extends Intelligent DFS (i-DFS) to regions where radar detection is enabled )

– ضمانت ، امنیت ویک ارتباط موثر وهمچنین سهولت در گسترش وساختن شبکه ها

– بهینه سازی طیف های متغیر(DSOtm) مقاوم در برابرموانع ومحو شدن سیگنال

– ماژولاسیون تطبیقی (فراهم آوردن بیشترین خروجی همراه با بالاترین کیفیت Link )

– کارایی طیفی بالا (فراهم آوردن خروجی بالا همراه با حداقل استفاده از طیف )

– امکان انتقال صوت و تصویر در کنار دیتا بدون هیچ گونه تاخیری

– مناسب لینک های Backbone مخابراتی، شرکت های نفتی و سرویس دهندگان اینترنت

– استاندارد IP67 و قابلیت کار در شرایط آب و هوایی گوناگون و رطوبت ۱۰۰ درصد

-MTBF بسیار بالا (۴۰ سال)

– انتقال اطلاعات با تاخیر ۱ تا ۳ میلی ثانیه به صورت یک طرفه

– پشتیبانی ازعرض باند های فرکانسی ۵ ، ۱۰، ۱۵، ۲۰، ۳۰، ۴۰، ۴۵ مگاهرتز

– پشتیبانی از پروتکل های HTTPS ، SNMPv3 و TLS

– ارائه تجهیزات با Licensed و بدون Licensed براساس باند فرکانسی مورد استفاده
[/av_textblock] [/av_section]