نیوراک…………..New Rock

         نیوراک

شرکت نیوراک با ظهور فناوری VoIP پا به عرصه تولید تجهیزات در این بخش نهاده است. کیفیت بالا ، قیمت مناسب و سادگی در پیکربندی باعث محبوبیت این تجهیزات در بین مصرف کنندگان نیوراک شده است.
شرکت نیوراک به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در فناوری ویپ گیت وی های سازگار با مایکروسافت لینک تولید کرده است. در حال حاضر تنها گیت وی سازگار با لینک سرور مایکروسافت در بازار ایران نیوراک می باشد.

شرکت فناوری نیوراک با تمرکز بر توسعه تجهیزات VoIP فعالیت خود را شروع نموده است. در حال حاضر  این شرکت با ارایه طیف وسیعی از محصولات در بخش VoIP به عنوان یکی از شرکت های صاحب فناوری می باشد. این محصولات شامل انواع گیت وی های آنالوگ, دیجیتال, مدیا گیت وی, IP-PBX های سخت افزاری برای کاربردهای مختلف میباشند. محصولات نیوراک در سازمان های کوچک, متوسط و بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. کیفیت بالا, قیمت مناسب, پشتیبانی قوی و رضایتمندی مشتری ازجمله اهداف اصلی گروه صنعتی نیوراک می باشد.

شرکت New Rock Technologies، تولید کننده تجهیزات VoIP و راهکارهای نسل بعدی ارتباطات شامل IP PBX VoIP trucking gateways، Voice access gateways، Session border controllers ، SIP service platforms و Network element management systems می باشد.