مایموسا………..Mimosa Wireless

شرکت میموسا;در سال ۲۰۱۲ در کمپبل کالیفرنیای آمریکا و با سرمایه اولیه‌ای در حدود ۳۸ میلیون دلار در زمینه تولید محصولات بیسیم تاسیس شد. این شرکت با حدود ۱۰۲ کارمند طی دو سال صرفاً به طراحی و توسعه محصولات بی سیم خود پرداخت و طی این مدت هیچ ارائه‌ی سخت‌افزاری تا سال ۲۰۱۴ نداشت. هدف‌گذاری شرکت در بازار ارتباطات بی‌سیم فراتر از یک شعار رقابتی است و به‌دنبال افزایش سهم ارتباطات بی‌سیم در کل دنیا از %۵ به %۳۰ می‌باشد. موسسان شرکت دو نفر از افراد صاحب‌نام دنیای ارتباطات به نام‌های برایان هینمن (موسس، عضو هیئت مدیره و رییس شرکت Polycom، ۲Wire) و جیمی فینک (مدیر پروژه Polycom و Zhone) می‌باشند.

محصولات بیسیم میموسا به منظور ایجاد لینکهای راه دور با سرعت انتقال بالای دیتا طراحی و تولید گردیده است. عموماً هرجا هدف حذف ارتباط فیبر نوری به ذهن خطور می‌کند، میموسا جایگزین بی سیم مناسبی قلمداد می‌شود.

عمده ویژگی‌های محصولات بیسیم میموسا عبارتند از:
– امکان استفاده از کانال های مجزا برای ارسال در هر یک از دو جهت لینک (TDMA-FD)
– پایین ترین قیمت به ازای هر مگابایت ظرفیت لینک وایرلس
– اولین و تنها لینک وایرلس مجهز به MIMO 4×۴
– رابط کاربر و راه اندازی آسان

 شرکت شبکه ناپ نت ارائه دهنده تجهیزات این برند معتبر می باشد . همچنین شرکت شبکه ناپ نت محصولات Mimosa را با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش عرضه می نمایید . شایان ذکر است که دپارتمان فنی و مهندسی شرکت شبکه هزاره در پروژه های بسیاری از تجهیزات  این برند استفاده نموده که در تمامی موارد توانسته رضایت خاطر کامل سفارش دهنده را تامین نماید .